Погоди кој е ова!:)

24 септември, 20111
a

Погледнете ја сликата и погодете за кого станува збор. Дали е тоа актерка, пејачка, танчерка… Еве мала помош, таа е пејачка која во моментов има концерти во Бразил…

Доколку помисливте на Кети Пери не згрешивте. Ова е Кети Пери. Кога таа пристигна на аеродромот во Рио се појави со маска од најпознатата танчерка на Бразилскиот карневал, Кармен Миранда.

Во продолжение погледнете ја вистинската Кети Пери која го одржа и долго најавуваниот концерт во Рио.

One comment

  • ana-marija

    25 септември, 2011 at 10:16

    pa na prvite sliki i ne se poznava deka e taa

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi