Севе нема да се мажи?

24 септември, 20110
severina_milan

Северина иако е бремена и сеуште е во врска со Милан Поповиќ, сепак на новинарите им призна дека нема намера сега да се мажи. Убаво ми е и без тој документ. Не ми значи тоа парче хартија воопшто, изјавила Севе.

Ние живееме под ист покрив и се сакаме и вака и онака, иако неколку пати ме прашавте веќе, еве сега пак ќе повторам” Немам намера да се мажам наскоро”, открива Севе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi