Погребот во вторник. Кога и каде во најголема тајност!

26 јули, 20110
amy-winehouse-8

Погребот на британската пејачка Еми Вајнхаус ќе биде денес, и на него ќе присуствуваат само семејството и блиските пријатели, изјавил портпаролот на семејството.

Нејзиното семејство сакаше погребот да се случи во најскоро време, бидејќи според нивните еврејски обичаи телото на покојниот треба да биде веднаш погребано. Денес ќе биде погребана Еми, но тоа ќе се одвива во строга тајност.

Резултатите од аутопсијата ќе треба да се почекаат, а тоа може да потаре и до месец дена. Од полицијата се добиени изјави дека во домот на Еми не била пронајдена никаква дрога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit