Похован кромид, омилено јадење на Леонардо Дикаприо :)

21 август, 20110
leonardo-dicaprio-and-blake-lively

Блејк Лајвли и Леонардо Ди Каприо во петокот беа забележани на влезот на Фред Сегал во Санта Моника. Двојката се состана и се упати кон Умами Бургер, каде Лео јадеше похован кромид. Состанокот на Блејк и Лео заврши кога Блејк требаше да се врати на снимањето на „Дивјаци”, што таа цела недела го снима заедно со Селма Хаек.

Додека Блејк е зафатена и снима, Лео ужива возејќи во неговиот нов, Фискер Карма седан, вреден 100.000 долари. Лео исто така е во центар на вниманието поради неговиот најнов филмски проект, откако искочи слика од него поврзана со автобиографскиот филм за Џ. Едгар Хувер. Блејк и Лео се забавуваат цело Лето, но останува да видиме дали заедно ќе го прослават роденденот на Блејк наредната недела.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi