Стриптиз за доделувањето на МTV награди

21 август, 20110
лејди гага

Контроверзната пејачка Лејади Гага сними промотивен спот за доделувањето на MTV нагдрадите, во кој го симнува и градникот од себе.

Во ова видео, таа го изведува својот нов сингл “You and I” во придружба на својот клавир, а целиот перформанс е зачинет со малку стриптиз.

-Понекогаш сум многу среќна кога компонирам, а некогаш сум многу бесна. Некогаш сум пијана, а некогаш трезна, вели пејачката на крајот од ова видео.

Со ова кратко видео, Гага го најавува и својот настап во живо на доделувањето на MTV наградите, кое ќе се одржи на 28 август.

Погледнете го промотивниот спот!

http://www.youtube.com/watch?v=wfmAEWQjrgI&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit