Полскиот супермодел Наталија Сивиец сними каталог! Убаво моме, бравооо:)))

6 ноември, 20110
0

Полскиот супермодел Наталија Сивиец снимила каталог за долна облека со кој докажала зошто таа е една од најзгодните жени во нивната земја.
28-годишната Наталија досега го покажала своето совршено тело во едиторијалите за “Плејбој”, “ЦКМ”, “Максим” , а сега уште еднаш ги покажа своите облини во секси долна облека.
Прекрасната бринета била  претставник од својата земја за “Мис Бикини” и “Мис туризам”, од двете натпреварувања отишла наградена со титули за најдобро тело и фотогеничност. Поради совршените димензии не е чудо што е  избрана за рекламирање на долна облека, а претходно била и модел за костими за капење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş