Со змии си чисти синуси :) Не е за сечиј вкус!

6 ноември, 20110
Со змии си чисти синуси :) Не е за сечиј вкус!

Луи Феи од Кина има едно необично хоби и способност. Тој може да провлекува змии низ својот  нос и уста. Ова „хоби“ не е за оние со слаб желудник, затоа добро размислте пред да го видите видеото!

httpv://www.youtube.com/watch?v=iQEDVVYr0jA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş