Поранешниот дечко ја тужи Памела Андерсон

28 јуни, 20110
Pamela_Anderson_pictures

Поранешниот дечко на Памела Андерсон, познат бизнисмен, ја тужи актерката, бидејќи не се држела во согласност со договорот и го оштетила 22.500.000 долари и побарал таа да ја надокнади штетата. Лоренс се бави со продажба на некретнини, а Памела требало да ја промовира луксузната населба која тој ја продава. Меѓутоа актерката не го испочитувала договорот поради што сега ќе се појави на суд.

Памела за возврат го тужела Лоренс, бидејќи таа не добила еден имот како што и ветил во замена за промоцијата. Во нејзината жалба таа вели дека тој неа и должи милион долари. Двојката имаше турбулентна врска се до крајот на 2010 година, кога службено заврши нивниот однос.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/