Порно глумица “главна премија” во наградна игра:)))

1 ноември, 20110
108850

Гледачите на Ултимејт Фајт ќе се борат за прва награда, а тоа е состанок со порно ѕвезда!
Организаторите на Ултимејт Фајт на сите начини се обидуваат да го популаризираат овој спорт во кој уживаат милиони Американци. Тие одлучиле на своите фанови да им понудат наградна игра “Освојте состанок со ProElite девојка.” Откако ќе купат билет, фановите го поплнуваат со име и презиме и го ставаат во барабан. Подоцна ќе се извлекува среќниот добитник и тој ќе излезе со поно ѕвездата. Се шпекулира дека станува збор за Пејџ Чепмен која се појавува на паузите на Ултимејт Фајт мечевите. Таа исто така е и позната порно актерка која се појавува под името Ченел Ре. Некои владини организации кои се борат за заштита на човековите права се противњеле на ваквото организирање на наградни игри, но по се изгледа наградната игрта сепак ќе биде организирана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş