Порно снимката од пред белградска “Арена“ на ЈуТјуб ја пуштил полицаец

16 март, 20110
1arena1

Порно снимката на Елизабета М. (22) и нејзиното поранешно момче Милован С. (24) пред “Белградската арена“, ја поставил оператор на сообраќајната полиција на трети март годинава под корисничкото име “јонтра“, јавува “Ало“, пренесува Нетпрес. Преку истрагата се дознало името на човекот кој е познат под псевдонимот Трајко, кој бил вработен во Управата на сообраќајната полиција. Во истрагата се утврдило и дека постојат и 10 други Интернет страници од каде би можело да се симне видеото на парот пред “Белградската арена“. Елизабета и Милован, актерите од порно снимката, повеќе не можат да бидатпрекршочно казнети поради сексот на јавно место бидејќи случајот застарел, со оглед на тоа дека поминала една година. “Да беше поднесена прекршочна пријава против нив малку порано, интернет ѕвездите ќе мораа да платат по 20.000 динари, а доколку не платеа, казната ќе беше заменета со затвор од 30 дена“, изјавиле од судот за весникот “Ало“.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi