Порногравски материајли најдени во скривалиштето на Бин Ладен

14 мај, 20110
OSAMA BIN LADEN

Порнографски материјали биле пронајдени во скривалиштето на Осама Бин Ладен.

Командосите кои влегле во домот на познатиот терорист нашле голема архива на порнографски материјали, се шпекулира дека имало доста квалитетен материјал.

Со оглед на тоа дека скривалиштето на Бин Ладен било без интернет конекција не е познато како порнографија се нашла таму. Сепак, на снимките кои ги покажа администрацијата на Обама се се гледа дека Бин Ладен во своето скривалиште има видео опрема.

Ајде како тргнале работите можеби и некое експлицитно клипче ќе видиме од Осама Бин Ладен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi