После „е…“ ИМА каење! Ја вратил невиноста на 400 жени!

12 август, 20110
nevinost

Се повеќе и повеќе млади жени во Германија одат на операција за повторно да ја вратат невиноста. Но, како што открива хирургот кој околу 400 жени повторно ги направил девици, постапката повеќе ја бараат муслиманките.

Постапка која ја зема 45 минути чини меѓу 800 до 1000 евра, и по раѓање речиси 2500 евра.

Стефан Гинтер, хирург од Диселдорф, открива дека имал многу барања за да врати на химен, па поради тоа кон крајот на 2006 година одлучил да оди во Америка на специјализација.

За помош првенствено му се обраќале муслимански жени кои живеат во Германија, но неговите клиенти и се од Авганистан, Јемен и Турција. Имал и случај кога една Англичанка сакала повторно да стане девица и една жена чиј сопруг бил во затвор, па сакала му приреди изненадување.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit