После скршената глава, Кели Озборн сега заработи модринка под окото! Девојчево е катастрофа:)

10 ноември, 20110
Kelly Osbourne Runs Errands With Reclusive Sister Amy! 2/9

Пејачката Кели Озборн неодамна заврши во болница откако ја удри главата. Само неколку дена подоцна, Кели повторно се повреди. Овој пат тоа е модринка на окото, која ја доби за време на посетата на театарот во Њујорк.

Кели дојде да ја гледа претставата “Магбет”. Посетителите влегле во театарот низ темните ходници со маски на лицата, некои од нив станале дезориентирани и во таква конфузија Кели добила случаен удар по окото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş