Последни драматични снимки од Јапонија

13 април, 20110
japans

Драматични снимки од Јапонија, кои покажуваат како брановите го опустошија градот, носејќи ги куќите и автомобилите на жителите на Минамисанрикуа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi