Скарлет Јохансон сепак не е трудна

13 април, 20110
scarlett ne e trudna

Откако папараците ја уловија Скарлет Јохансон за време на нејзиниот тренинг, во спортска опрема и мајца под која изгледаше дека стомакот и е поголем, во јавноста почнаа шпекулациите дека таа е бремена.

Нејзниниот портпарол веднаш ги демантираше вестите. Скарлет не е трудна. Таа вежба интнезивно веќе четири месеци, и сега е во топ форма. Тоа на фотогрфијата изгледа така заради моменталната положба на нејзиното тело, изјавил портпаролот на Скарлет. Инаку Скарлет е во врска со актерот Шон Пен, и повеќе не ја кријат нивната љубов од јавноста.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma