Последниот “циркуз” на Лејди Гага:) Абе луда е до даска:)

31 јули, 20110
Последниот “циркуз” на Лејди Гага:) Абе луда е до даска:)

Лејди Гага приреди одлично шоу како гостинка на Џими Кимел. Таа најпрво ј загреа публиката со стајлингот, особено со длабокото деколте, а потоа и со жешкиот настап.

Ова не е нешто ново и нетипично за неа, но сепак публиката секогаш останува воодушевена. Ова е нејзиниот настап во шоуто на Џими Кимел:

http://www.youtube.com/watch?v=ocEPkkq0QWI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi