Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Amy Fisher

28 октомври, 20110
0

Еми Фишер е родена на 21 Август, 1974 година. Еми најмногу била позната како “the Long Island Lolita” од страна на медиумите во 1992 година, кога, на возраст од 17 години ја застрелала и тешко повредила Mary Jo Buttafuoco, сопругата на нејзиниот љубовник Joey Buttafuoco. Еми одлежала 6 години во затвор, и по нејзиното помилување во 1999 година, таа станала новинар и пистаел, пред да одлучи да започне со порнографска кариера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş