Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Kim Kardashian

16 ноември, 20110
Kim Kardashian kicks off the 4th of July weekend at the Sierra Mist Beach House
Ким Кардашијан е родена на 21 октомври 1980 година. Таа е телевизиска личност, модел, актерка и бизнисменка. Ким е позната по реалното шоу која го споделува со нејзиното семејство, познато како Keeping Up with the Kardashians. Ким моментално е актуелна со нејзиниот развод од кошаркарот Крис Хемфрис.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş