Познати а пијани или дрогирани

4 јули, 20111
SG_43271PCN_Traviss

Со сигурност можеме да кажеме дека ѕвездите се супер фотогенични кога ќе се појават на црвениот тепих, но подоцна во ноќта кога ќе поминат од забава до забава, па кога ќе испијат чашка по чашка, па цигара по цигара тогаш се претвараат во бушави несредени обични смртници.

Погледнете ги богатите и славните како изгледаат после долги ноќи забави и пиење.

 

One comment

  • Duki

    4 јули, 2011 at 15:52

    Vidi gi grevcinja nacukani

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/