Познати дами кои одбрале високи момчиња

4 април, 20110
parovi

Во светот на шоубизнисот има многу парови кои имаат огромна разлика во висината. Во продолжение ви претставуваме само дел од оние парови каде дамите се многу пониски од нивните партнери.

Fergie and Josh
Jada and Will Smith
Kris and Kim Kardashian
Kylie and Andres
Reese and Jake
Ricci and Owen

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi