Познати кои пијани се појавиле на ТВ

11 август, 20110
Познати кои пијани се појавиле на ТВ

Многу од познатите алкохолот си го имаат за најдобар пријател. Тоа им е толку нормално, што дури и пијани се појавуваат на ТВ емисии и прават циркуз од себе. Ова се циркузантите:)))

1. Tara Palmer Tomkison

 

2. Danny Devito

 

3. Steve O

 

4. Sharon Osbourne

 

5. Anna Nicole Smith

 

6. Britney Spears

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit