Познатите ѕвезди и нивните скриени таленти

30 октомври, 20110
Josh_Hartnet

Иако нивниот примарен талент е актерството, и познатите ѕвезди имаат по некој скриен талент или хоби. Погледнете со што се занимаваат познатите во нивното слободно време:

Лесли ман вози моноцикл

 

Хју Лери е музичар и свири пијано

 

Колин Фарел степува

 

Дејвид Арекет плете

 

Жулием Долманс е готвач и магионичар

 

Џош Хартнет е уметник

 

Кристин Стјуард жонглира

 

Селма Хајек е олимписка гимнастичарка

 

Џејсон Ли е професионален скејтбордер

 

Стив Мартин свири банџо

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi