Проститутка за време на секс се “претворила” во магарe:) Умрев од смеење:))))

30 октомври, 20110
SI Exif

Еден млад човек од Зимбабве, кој бил уапсен бидејќи имал секс со магаре во градот Звишване, кој се наоѓа 300 километри јужно од главниот град Хараре, на судот му ја раскажал неговата неверојатна приказна и открил дека фатално е заљубен во магарето.
“Верувам дека и јас самиот сум магаре. Не знам што се случило после моето заминување од барот, но јас сериозно сум вљубен во тоа магаре “, изјавило 28 годишното момче на судот.
Момчето рекло дека платило проститутка за 25 долари за да има секс со неа, но утрото кога се разбудил бил шокиран кога луѓето почнале да го обвинуваат дека се “сексал” со магаре. Според неговата приказна, станува збор за жена која се претворила во магаре.
И покрај неговата интересна приказна, судот го обвинил за содомија и бил испратен да го проценат неговото ментално здравје.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi