Познатите и нивните лоши фризури

2 јули, 20110
Britney-Spears-weave-photo

Сите ние имаме или лош ден или сме избрале погрешен бербер, така и ѕвездите од шоу бизнисот знаат да утнат во средување на нивните фризури, некој го погрешил берберот, а некој пак самиот си ја зел работата во свои раце, на трети едноставно не им е денот како што треба. Тогаш ги добивате следниве резултати:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit