Познатите светски ѕвезди, пред и после посетата на стоматолог! :)

23 август, 20110
naslovna-poznati-nasmevki

Многумина од светските познати ѕвезди својата прекрасна насмевка не ја наследиле од своите родители или од добрите гени, туку од посетата кај стоматолог.

Погледнете како изгледале нивните насмевки пред и по посетата на стоматолог!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit