Pre-fall колекцијата на Oscar de la Renta за 2012

22 декември, 20110
1

Откако ги разгледавме сите модели на пред есенската колекција што беше представена во Њујорк, забележавме дека може да се најде по нешто за секоја жена и за секаква пригода. Од модели кои се прикладни за секојдневието до ултра впечатливи вечерни фустани типично во духот на модната куќа.

           

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma