Пред смртта Ејми потрошила 1.500 евра на дрога!

1 август, 20110
naslovna amy

Лондонскиот дилер од кого Ејми купила дрога последниот ден од својот живот решил јавно да проговори.

Тони Акопарди е 56 годишен дилер од кого Ејми вечерта пред да се случи нејзината смрт, купила дрога во вредност од 1.500 евра.

Тој решил јавно да проговори за нејзината смрт со цел да се дознае вистината за пејачката. Таа купила големо количество на кокаин и хероин.

Инаку Ејми со Тони се запознала преку нејзиниот поранешен сопруг Блејк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi