Прекрасни аксесоари за коса од Alexandre de Paris

21 декември, 20110
111

Секогаш внимавајте на деталите, зошто во нив се крие убивината!

Зимската колекција аксесоари за коса на Alexandre de Paris е една волшебна инспирација за убавината на вашата фризура.

Од удобни плетени панделки за глава до сјајни скапоцени шноли. Овие стилски творби внесуваат доза романтика во зимскиот изглед на косата.

Еден проверен и сигурен начин да се биде во тренд е комбинацијата на еден ваков модерен аксесоар со елегантна фризура. Така убавината на косата и лицето ќе биде изразена со помош на вашиот осет за стил.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma