Прекрасни дела со чкорчиња од кибрит! Браво!

14 ноември, 20110
incredible-matchstick-art13

Овие модели и дела сигурно бараат многу внимание на деталите за вака добро да се изработи. Сепак мислaм дека конечните резултати, вредат за целиот напор вложен за изработка. Неверојатно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş