Препуштете му се на основниот инстикт

1 јули, 20110
instinkt

Бидете гласни

Сте слушнале како звучат дивите животни кога имат секс? Не? Па, не се баш многу загрижени што ќе мислат соседите. Стенкајте секогаш кога тој ќе направи нешто што ви годи и не заборавајте и да го кажете она што го чувствувате. Мажите ги возбудува свесноста дека ја задоволиле партнерката, па затоа кажете му кога доживувате оргазам.

Зграпчете го штом почувствувате желба за секс

Покажете му на вашиот партнер дека ви потребен сега и тука напаѓајќи го веднаш штом ќе влезете вантре. Соблечете се, па соблечете го него и водете љубов потпрени на ѕид.

Користете ги канџите

Поминете со ноктите по цела должина на неговиот грб, изгребете му ги градите, збаијте му ги своите канџи во задникот. Истражувањата покажуваат дека прагот за издржување болка е повисок додека сем сексуално возбудени и малку грубост може да го засили неговото ужување.

Секс во дивина

Сексот во природа ќе ве направи да се чувствувате сосем слободно. А промената на сценографијата ќе ви помогне да се релаксирате и да уживате. Природната средина може во вас да ги разбуди основните, животински инстикти.

Нападнете ненадејно

Многу мажи мислат дека ако не им се посреќи пред да станат од кревет нема шанси за утрински секс. Спремете му изненадување. Почекајте да оди да се тушира, а потоа сместете се, гола, на работ на мијалникот. Кога ќе ја повлече завесата, ќе биде многу среќен што уживате во утрото.

Животински секс

Се сеќавате на онаа песна од Bloodhound Gang: “Јас и ти не сме ништо друго освен цицачи, па да го направиме тоа како што го прават на Discovery”.

Затоа пуштете го палавиот цицач кој се крие во вас да дојде до израз. Дозволете му на партнерот да влезе во вас одпозади додека и двајцата стоите. Потоа земете му ги рацете и ставете ги врз вашите гради. За навистина да го излудите, свртете ја главата и погледнете го в очи.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit