Пресудете сами! Актерката Блеик тврди дека голата девојка на фотографиите е нејзината двојничка

1 јуни, 20110
Style: "No USM for TIFF"

На интернет се појавија фотографии на кои го има голото тело на актерката Блеик Ливели, но актерката и нејзиниот портпарол ја демантиратт веста и велат дека тоа е девојка која многу личи на Блеик.

23 годишната актерка, која деновиве беше актуелна по шпекулациите дека е во врска со актерот Леонардо ДиКаприо, сега ја нападнаа со нови трач вести.

Таа изјавила дека станува збор за лага и најави дека ќе покрене тужба за невистинитоста која се пишува за неа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma