Преубава црвена долина

9 ноември, 20110
6

Ви прикажуваме галерија од фотографии на една ретка билка која се наоѓа во Јапонија. Овие полиња се посебни, бидејќи вистинска реткост е да видите вакви црвени полиња прекриени со било која билка.  Оваа билка е навистина нешто посебно. Изгледа интересно, пердувесто несекојдневно во секој случај 🙂 Погледнете!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş