Пријателите повторно се собраа?

7 август, 20110
friends1

Актерката Лиса Кудроу попопуларна како Фиби од “Пријатели”, реши повторно да ја собере целата екипа.

Таа е продуцент на проектот “ Web Therapy” каде има и улога на невротична терапевтка.

Најпрво во мојот проект ја поканив Кортни Кокс. Таа се појави како гостинка. Тогаш ми ојде идеата да ги повикам сите, но ќе видиме кој ќе одговори на поканата, скромно изјавила Фиби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit