Пријателките се заљубени во мојот татко

24 јуни, 20110
stevetylerlivtyler625jlp

Актерката Лив Тајлер е горда на својот татко Стивен. Таа изјавува дека нејзините пријателки се заљубени во него.”Горда сум на мојот татко, се восхитувам на неговата храброст да на овие години биде во жири на реално шоу. Тој  е прекрасен, шармантен, волшебен. Пријателките постојано ми зборуваат дека се заљубени во него”, вели Лив.

Иако Стив има 63 години, привлекува многу помлади девојќи до себе, а актерите често зборуваат колку е шармантен и заводлив. Иако таа и нејзинот татко се многу зафатени, постојано се во контакт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma