СИДА на македонската естрада

24 јуни, 20110
azis

Се шушка низ Скопје дека една позната машка девојка присутна на Македонската естрада, деновиве се појавила на инфективна клиника во Скопје, барајќи да му се направи СИДА тест. Од предходно се знае дека дотичниот сака да се секса со мажи и жени, а најпознат беше во љубавниот триаголник со Бугарската старлета Азис. Дали и колку сидата ќе ја потресе Македонската естрада ќе знаеме наредните денови. Момци и девојки внимавајте!!! Се е можно во нашата државичка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber