Принцот Чарлс повторно заигра! Алал му вера, само си шетка и си “денса”!

10 ноември, 20110
0

Принцот Чарлс (62) често знае да заигра, музиката и не е толку важна. Во Танзанија, присутната публиката ја воодушевеил со своите танчерски способности. Надвор навидум ладна личност, а во душата див принц, во неговите млади денови дури играл и брејк-денс. Веруваме дека повеќе сакал да владее со подиумот, отколку со Обединетото Кралство. Штета за Британците, наместо на добар танчер, тие добиле раскалашен престолонаследник и прељубник, пишува 24 сата.хр

Шрек и принцезата Фиона се идеално друштво за детинестиот принц
Изгледа на Принцот му здодеаа сите тие луѓе околу него кои сакаат да фотографираат. Но, кога ќе се замаскираат, тогаш не претставува проблем.

Чарлс живее во бајка. Само игра и патува низ светот
Што ќе посака – тој добива. За среќа, неговите поданици се свесни дека тој е стар, па кога посакал да вози воз му дале бавна парна локомотива.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş