Принцот Хари беснее по Хрватска

29 август, 20110
princ-harry

Британскиот Принц Хари, моментално се наоѓа во Хрватска, поточно на Хвар каде се забавува со четири негови пријатели. Тој е виден во еден ноќен клуб, освен што сака да се дружи со пријателите и да ги шармира хрватиците, тој сака и навечер во клубовите да игра и да потпивнува J.

Засега не е познато колку тој планира да остане таму нити дали се дружи со некој од ѕвездите, кој моментанлно летуваат таму, но граоначалникот мисли дека ќе остане три четири дена, затоашто толку  најмалку останува секој што ке го посети Хвар.

Е, ај баш да видиме!? J

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma