Принцот Хари не планира да се жени

10 јуни, 20110
Prince-Harry-in-Uniform-at-the-Founders-Day-Parade-6-400x300

Принцот Хари неодамна повторно ја прекина врската со неговата девојка, а сега медиумите откриваат дека суште не планира, ниту размислува на тоа да ги следи стапките на неговиот брат Вилијам, кој неодамна застана пред олтар.

На прашањето на новинарите кога планира за заплови во брачните води, Хари одговорил: “Сигурно не, уште многу, многу долго време“.

Медиумите упорно се обидуваат да го спојат со Пипа Мидлтон. Навосно двајцата често уживаат во заеднички излегувања, но никој од нив досега не коментира, тие наведуваат дека се само пријатели. Ако тој некогас успее да ја заведе Пипа, многу мажи сигурно ќе му завидуваат, поради тоа што таа моментално се смета за една од најпосакуваните британски убавици.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma