Приватните фотографии на познатите

26 јули, 20110

На секој од нас му е желба да ги види познатите ѕвезди во опуштено издание, како по дома. Еве ја ексклузивната можност да погледнете дел од приватните фотографии на познатите. Некои откачени и забавни, некои разочарувачки… Овие фотографии беа објавени на нивните приватни профили на Твитер.

Jessica Alba
Couryney Love
Danny de Vito
Ashton Kutcher
Katy Perry
Kim Kardashian
Kim Kardashian and Kelly Osbourne
Lily Allen
Rihanna
Robie Williams

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit