Продолжение на Hangover

1 април, 20110
hangover-2

Се сеќавате на урнебесната комедија Hangover? Многу наскоро следи продолжението. Поточно во мај следи светската премиера на филмот Hangover 2. Погледнете го трејлерот кој ќе ви долови барем дел од новата приказна на момците, овој пат со нови приказни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi