Проститутката на Руни се предозирала

13 јуни, 20110
1Jennifer-Thompson-rooney-hooker-newsmediaimages copy

Ескорт девојакта Џени Томпсон, 22, која добивала пари за секс од Вејн Руни во саботата била хоспитализирна бидејќи се предозирала со лекови.

Таа била пронајдена во бесознание во својата куќа во петокот, откако испила поголема количина на апчиња. Нејзините пријатели биле загрижени за неа, затоа што таа во последниот период била во депресија и поминале да видат како е. Но, кога стигнале ја нашле како лежи на подот.

Сега таа е пуштена на домашно лекување, но состојбата е далеку од добра. Инаку пред една недела таа била уапсена за поседување на марухуана.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma