Провалена куќата на Ејми! Украдени писма, необјавени песни…

11 август, 20110
amy house

Куќата на познатата пејачка Ејми Вајнхаус е поровалена и од неа се украдени многу книги со пишувани текстови за песни, писма, неојавени песни… Таткото на Ејми се сомнева во еден познаник на Ејми.

По смртта на Ејми, пристап до нејзиниот поранешен дом имале само 20 луѓе, членови на семејството, пријатели обезбедувањето и полицијата.

Таткото на Ејми, Мич бил на одмор додека се случувала кражбата но најавил дека штом се врати ќе се пресмета со провалникот. Додека менаџментот, продукциската куќа и семејството се договараа што ќе прават со необајвениот материјал, некој влегол во домот и го земал.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit