Првата фотографија од синот на Кејт Хадсон и Мет Белами

16 август, 20110
Kate-Hudson-Matt-Bellamy-blessed-with-baby-boy

-Семејниот живот е баш сладок, напиша британскиот рокер под сликата од Кејт и својот пет неделен син.

После Дејвид Бекам  ни британскиот рокер Мет не издржа, а да не се пофали со својата среќа да биде татко. Мет кој пред месец дена за прв пат стана татко, објави слика од својата невенчана сопруга Кејт и нивниот син Бингхам.

-Семејнито живот е многу убав,порача Мет кој минатата недела од Лос Анџелес отиде на одмор во непознат правец.

Парот одлучи дека после раѓањето на бебето шест месеци ке живеат во Лондон, шест во Лос Анџелес. Во двата града неодамна купија куќи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit