Првиот чекор е направен…

20 јули, 20110
rihannadrakeJLP625

Ријана не само што ја обнови врската со раперот Дрејк, туку тие веќе се подготвуваат за заеднички живот. Како што јавуваат американските таблоиди, Дрејк и изјавил љубов на Ријана и и предложил да почнат да живеат заедно. На пријателите им кажал дека новата врска сака да ја “подигне на повисоко ниво”, а заедничкиот живот е чекорот кој ја означува таа ”сериозност”. Ријана и Дрејк прв пат беа во врска во 2009 година, а минатиот месец видени се повторно заедно како се бакнуваат во клуб во Канада.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit