Рагби играч после мозочен удар се разбудил како геј и станал фризер! :)

9 ноември, 20110
rg

Силниот рагби играч Крис Бирч (26), доживеал мозочен удар по една несреќа за време на тренинг, а неговата фамилија стравувала дека поради повредата животот ќе му се смени. Испаднало дека биле во право, повредата навистина му го сменила животот. По опоравувањето Крис станал геј, ја напуштил работата во банка и отворил фризерски салон.

Никој не се надевал на ваква промена кај Крис, кој инаку бил верен со својата девојка, а потоа станал геј. Промената започнала со тоа што тој ја раскинал веридбата, ја напуштил работата во банка, игубил доста килограми и станал фризер. Неодамна тој се преселил со својот 19 годишен дечко во стан.

„Бев геј кога се разбудив и се уште сум. Звучи чудно и неверојатно, но од истиот момент кога се разбудив се чувствував различно“, изјавил Крис.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş