Рап комедија, Снуп Дог сака да е Бени Хил

20 јуни, 20110
snoop-dogg

Раперот Снубп Дог изјавил дека, доколку се снима филм за комичарот Бени Хил, тој би сакал да ја добие главната улога. Снуп изјавил дека од секогаш се фасцинирал од способноста на Хил, и во секој негов видео запис еден дел бил испириран токму од Бени Хил.

Кога ќе се снима филм за него би сакал јас да сум главната улога, изјавил Снуп. Не се знае како ќе се постигне визуелната сличност, но раперот изјавил дека е спремен да го обои своето лице со бела боја.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma