Раперот Нели зависен од коцкање

29 мај, 20110
nelly1aa

Познатиот рапер Нели има продадено повеќе од 21 милиони албуми во САД, но се чини дека денес има финанскиски проблеми. Барем така тврди неговиот поранешен менаџер Корнел Џонс. Нели може да ја загуби својата вила, бидејќи должи многу пари, а долговите ги стекнал благодарение на својата зависност од коцкање. Покрај тоа Нели е зависен од стероиди и кокаин. Овие обвинувања од страна на неговиот поранешен менаџер, Нели ги демантираше, но сите се сеќаваат како пред три години еден дилер го наведе Нели како еден од своите редовни клиенти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma