Познати кои килограмите ги губат и ги враќаат постојано

29 мај, 20110
famous diet

Во светот на шоу бизнисот диетите и убавиот изглед се приоритетни. Но, многумина од овој свет се познати и по тоа што со своите килограми си играат јо-јо. За еден проект или настап губат многу килограми, а после само еден месец ги гледаме здебелени. Ова е листата на оние славни личности кои во рекордно време ги губат и враќаат своите килограми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma