Хелен Мирен најатрактивна ѕвезда постара од 50 години

29 мај, 20110
helen-mirren2

Хелен Мирен според бројот на гласовите од анкетираните лица на порталот “Isme.com”, е прогласена за најатрактивна ѕвезда која е постара од 50 години. Хелен ги воодушевува сите кога се појавува на премиерите, доделувањата на наградите…се изјасниле анкетираните.

По неа на листата се: британскиот модел Твиги 61 год, Џоана Ламли 65 год, Лулу 62, Ким Катрал 54 години.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber