Расел Бренд често позајмува облека од Кети Пери!??? Нека дојде ќе му позајмам јас од баба ми облека:)))

13 ноември, 20110
katy-perry-and-russell-brand-pic-splashnews-com-810473187

Расел Бренд (36) изјавил дека на неговата сопруга Кети Пери (27) не и смета што тој и облекува нејзини фустани, маици и хеланки. Британскиот актер сака да вежба јога облечен во женска облека. Тој објаснува дека во неа се чувствува комотно. Расел вели дека се што припаѓа на Кети му припаѓало и нему.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi